Založ si blog

Remišová platí svoju kampaň z našich peňazí

Priatelia, sumou takmer 600 000 sa opäť raz všetci vyskladáme na propagáciu pani ministerky Remišovej. V týchto dňoch obyvatelia krajských miest dostávajú do svojich schránok časopis Lepšie Slovensko, ktorý sa z rozpočtových peňazí a z nových eurofondov rozhodlo vydať Remišovej ministerstvo.

Keď si však časopis prelistujeme, okrem obrovských fotiek pani Remišovej tam o nových eurofondoch, ktoré na zmysluplné projekty už tretí rok nečerpá, nenájdeme skoro nič. Nie je tam ani slovo o tom, ako žiadať peniaze na projekty, ktoré v našich regiónoch zlepšia kvalitu života, zato sa tam chváli veľkou antibyrokratickou revolúciou, ktorú pripravil ešte Peter Pellegrini s Richardom Rašim a projektom tabletov pre seniorov, ktorý je platený z plánu obnovy a vôbec nefunguje. Týmto dvom projektom pani Remišová venuje polovicu celého časopisy a samozrejme, aj veľké titulky na prvej strane.

Pani Remišová, vy to asi netušíte, ale viete, že z eurofondov nemôžete platiť svoju osobnú a stranícku reklamu? Ste si vedomá, že za takúto propagáciu môžete dostať korekcie?
Pani Remišová, a eurofondy majú smerovať najmä do regiónov, na vyrovnávanie regionálnych rozdielov, prečo dve pätiny nákladu distribuujete v Bratislave? Lebo si myslíte, že tu máte najviac voličov ?

Pani Remišová, vyzývam Vás, zastavte túto predvolebnú kampaň za peniaze nás všetkých, uhraďte zo svojich alebo straníckych peňazí to, čo ste vyhodili na prvé číslo a ospravedlňte sa občanom Slovenska a vlastne aj celej únie za to, ako nechutne ste ich peniaze zneužili na svoju volebnú kampaň…

Kauza 51/51 – Ako dal jeden minister OĽANO druhému 1,4 mil. eur a konečne padla najhoršia vláda v histórii Slovenska

27.09.2023

V poradí poslednou, 51. kauzou je kauza, ktorá aj Hegerovu vládu definitívne poslala do politických dejín. Protikorupčná vláda, ktorá vraj bude na každého občana pozerať rovnako, vyrobila taký prúser, že to sa ustáť už nedalo. Minister životného prostredia Ján Budaj podpísal svojmu kolegovi z vlády Samuelovi Vlčanovi dotáciu vo výške 1,4 milióna eur. [...]

Kauza 50/51 – Ako Remišová nakupovala predražené vešiaky a leňošky pre šoférov s čiernymi matnými nožičkami

27.09.2023

Veronika Remišová bola ministerkou tri a pol roka a za ten čas napáchala škody za milióny. Zhnitou čerešničkou na jej skysnutej torte je nielen sedačka za vyše 8000 eur a rokovací stôl za viac ako 14 000 eur, ktoré si kúpila. Trochu sme sa spolu s Richardom Rašim popozerali v centrálnom registri zmlúv a zistili sme, že pani Remišová celé ministerstvo vybavuje [...]

Kauza 49/51 – Progresívny Šimečka má rovnakého sponzora ako Remišová

26.09.2023

Ak plánujete vo voľbách voliť Progresívne Slovensko, pozorne si pozrite toto video. Financuje ich človek, ktorý je kamarátom Andreja Kisku, ktorého súdia za daňové podvody a ktorý financoval Remišovej stranu Za ľudí. Nadácia Transparency International nedávno zverejnila zaujímavú informáciu. Jedným z najväčším donorov Progresívneho Slovenska je ten istý človek, [...]

Robert Fico a Denys Šmyhal.

Fico telefonoval so Šmyhaľom pre ukrajinské sankcie na ruský Lukoil. Nemienime byť rukojemníkom, odkázal

20.07.2024 18:16

Fico podľa úradu vlády v tejto veci komunikuje už niekoľko dní s relevantnými členmi vládneho kabinetu aj s predstaviteľmi maďarskej petrochemickej skupiny MOL.

Krasnodar, Rusko, protest

Kolaps v Krasnodare: Rusi vyšli do ulíc, starosta sa chcel pripútať k stĺpu. Umlčala ich až polícia

20.07.2024 18:02

Problémy s elektrinou na juhu Ruska a na okupovanom ukrajinskom polostrove Krym sa začali 16. júla po skrate na Rostovskej jadrovej elektrárni.

drogy chorvátsko kokaín

V Európe sa rozmáha organizovaný zločin, využíva každú slabinu, varuje Europol

20.07.2024 17:36

Výroba kokaínu je v Latinskej Amerike podľa Europolu mimoriadne rozšírenia a Európa je touto drogou zahltená.

nudisti, tajch, Banská Štiavnica

Pokuty za holé „bimbasy“? Nudisti v Banskej Štiavnici sú nahnevaní, na pláži chcú mať svoj priestor

20.07.2024 17:00

Textiláci verzus nudisti. Už roky sa na Veľkom Vodárenskom tajchu stretávajú ľudia, ktorí najradšej plávajú a slnia sa nahí. Niektorým, najmä rodinám s deťmi, to prekáža.

Martin Dorčák

Slovensko potrebuje politikov, ktorým záleží na ľuďoch, nie bandu aktivistov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 67
Celková čítanosť: 308606x
Priemerná čítanosť článkov: 4606x

Autor blogu

Kategórie